Jaltest Telematika. Telematika, Diagnostika a Fleet Management, pouze v jediném řešení.

20. června 2016 v 9:24
Jaltest, nejvýznamější značka diangostiky nákladních vozidel v Evropě vytvořila nový projekt, Jaltest Telematika. Nejlepší řešení v sektoru nákladních vozide, autobusů nebo dodvákových vozidel. Jaltest Telematika-ODF je jediná, která nabízí možnost provádět vzdálenou diagnostiku, stejně jako kompletní analýzu stavu vozidel na základě taková diagnostiky. Tato možnost je novým milníkem v telematice a v automobolivém sektoru, být základem představení nových a důležitých faktorů.Technicky, jde o on-line řešení, které umožňuje přístup z jakéhokoliv zařízení s internetem (počítač, tablet, mobilní telefon, atd). Jsou k dispozici tři typi uživatelů: Manažer flotily, dílna a řidič, zajištěním komunikačních kanálů mezi různými účastníky posíláním upozornění pomocí SMS, emailů nebo webového portálu.

Toto řešení je flexibilní, přizpůsobující se klientovým zájmům. Je možné kontrolovat otevírání dveří, teplotu unvnitř přívěsů, zatížení nebo jiné relevatní parametry. Následování proaktivní filozofie, toto čtení senzorů je převedeno na upozornění ve formě "alarmů", a tak může manažer neustále sledovat stav zboží a flotily. Je také možné nastavit upozornění na lokalitu, datum, vzdálenost a diagnsotické závady..

Toto řešení také nabízí možnost provádění preventivní údržby na všech vozidlech. Tento způsob řízení optimalizuje využití vozidel a zvyšuje výdělečnost flotily..

S cílem získat vyšší účinnosti vozidel, což minimalizuje náklady na údržbu, prostoje a zlepšení jízdy, tento systém nabízí širokou škálu zpráv o rychlosti, brzdění, spotřebě, volnoběhu ... která bude určovat správný chod vozidla, cestu k výběru a zvýšením efektivity.


Jaltest Telematika-ODF, nejlepší možnost k optimalizaci flotily nákladních vozidel.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Smithf899 Smithf899 | E-mail | Web | 8. září 2016 v 10:18 | Reagovat

When I originally commented I clicked the Notify me when new comments are added checkbox and now every time a comment is added I get 4 emails using the same comment. Is there any way you may take away me from that service? Thanks! caadfcddcecgckbd

2 Smithc239 Smithc239 | E-mail | Web | 22. září 2016 v 15:06 | Reagovat

insecticide permethrin side effects in cats cedadbcgdgdkeecc

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama