Všechny novinky o Automechanice Dubai 2016

3. května 2016 v 10:06
Automechanika Dubai 2016se vrací se všemi novinkami o Cojali, v sektoru náhradních dílů a Jaltestu, v nákladních vozidlech. Veletrh otevírá svoje brány o 8. do 10. května v Dubai World Trade Centre(Dubai), od 10:00 do 19:00. Velký veletrh, který shromažďuje nejrenovanější výrobce světa a mezi nimi můžete najít Cojali Group, která představí novinky o svých produktech. Navštivte nás v:
Hala 4, Stánek 4-D38


Zjistěte více o Cojali:
  • Chladící Systémy. Uvádí na trh nové produkty ve ventilátorech a spojkách s elektronickým ovládáním.
  • Vzduchové brzdové systémy. Ventily, posilovače spojky, brzdové válce a automatické brzdové páky, elektronické komponenty, opravárenské sady …
  • e-ABS: ABS brzdový systém přívěsů. Brzdový systém používaný pro zabránění blokování kol při brzdění a tím udržuje optimální stabilitu vozidla.
  • Jaltest Marine. Nové multibrandové diagnostického zařízení pro plavidla (vodní skůtry, motory člunů a lodí).
  • Nový Jaltest AGV , multibrandové diagnostické zařízení pro zemědělská vozidla a stroje a modul Off-Highway , diagnostika bagrů, stavebních strojů, stacionárních motorů, atd.
A Jaltest Telematika
  • Telematics. Propojení geolokace vozidla se vzdálenou diagnostikou. Nejlepší způsob optimalizace flotil. Optimalizace vozidel, spotřeby paliva, servisů údržby, zajišťování náhradních dílů. Naše řešení je použitelné v nákladních vozidlech a přívěsech.
  • Vdálená diagnostika. J-TDO je naše diagnostické jendotka pro přívěsy. Může být nainstalována do každého přívěsu nebo návěsu, který používá systém EBS. Je velmi snadné ji používat díky aplikaci Android.

Pokud chcete vědet víc, navštive nás na Automechanice Dubai 2016. Těšíme se na shledanou!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama