Cojali Group, Innovace a Technologie na Automechanice Istanbul

1. dubna 2016 v 9:18
Automechanika Istanbul, Turecký mezinárodní veletrh automobilového průmylsu, za účasti Cojali a Jaltest, bude představovat inovace a tenchnologie v tomto sektoru po čtyři dny. Tato událost se koná od čtvrtka 7. do neděle 10. dubna od 10:00 do 18:00 na Tüyap Fair, Convention and Congress Centre, Istanbul (Turecko).
Automechanika Istanbul je největšém veletrhem a proto hlavní událostí v této kategorii v Turecku a na středním Východě; perfektní pro vstup na tento trh a rozšíření aktivit tam, kde je automobilový průmysl jedním z nejdůležitějších pilířů ekonomiky. Perfektní shoda mezi výstavou automobilů a vetrhem dolpnků, mezi dílenskými zařízeními a náhradními díly pro nákladní vozidla. Bude zde více než 900 vystavovatelů z 35 zemí.

Cojali a Jaltest bude mezi profesionály ve výrobě, distribuci a opravách vozidel v regionu, kteří přijedou z Turecka, Evropy, Asie a Severní Afriky. Poku chcete navštívit Cojali a Jaltest, najdete nás v:
 • Hall 2
 • Stand B-105
There, budou představovat novinky, přidané do svého portfolia výrobků a promocí. Navštivte stánek a seznamte se s novinkami v Cojali a Jaltest.
 • Cojali
 1. Chladící Systémy. Nové položky ventilátorů a spojek s elektromagentickým ovládáním.
 2. Vzduchové systémy. Vetnily, posilovače spojek, brzdové válce, automatické brzdové páky, elektronické díly, opravárenské sady...
 3. E-ABS: ABS brzdový systém pro přívěsy. Systém, který se používá pro zabránění blokování kol při brzdění a tím udržuje optimální stabilitu.
 • Jaltest
 1. Nová verze Jaltest Soft 16.1
 2. Nový Jaltest AGV, multibrandová diangostika zemědělských vozidel a strojů a Off-Highway modul, digantika jeřábů, stavebnách strojů, stacionárních motorů …
 3. Jaltest Marine. Nová mulibrandová diagnostika plavidel (Jet skis, člunů a lodí).
 4. Telematika. Propojení geolokace vozidel se vzdálenou diagnostikou Nejlepší způsob jak optimalizovat flotilu. Optimalizace vozidel, dílů, paliva …

Pokud si přejete se s námi setkar, pošlete prosím požadavek na osobné schůzku na adresu: export@cojali.com. Bude nám potěšením Vám pomoci.
Těšíme se na setkání s Vámi na Automechanice Istanbul 2016 spolu s inovacemi a technologiemy!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama