Co je Jaltest Marine a proč je potřeba?

5. dubna 2016 v 8:30
Jaltest Marine je multibrandová diagnostika lodí. V současnoti, diangostický koncept ve světě lodí není jako v automobilovém sektoru. Kvůlu podmínkám používání, korozvnímu prostředí a menších nárocích na ocranu prostředí, mohli výrobci invetovat méně do rozvoje elektronických systémů. Nicméně se trendy mění a mechanici, lodníci a diagnostičtí expreti potřebují užitečné zařízení pro hlavní typy plavidel: vodní skůtry, lodě s podvsnými motory a lodě se zabudovanými motory.Následují link zobrazí pokrytí toho zařízení, včetně nejdůležitějších značek sektoru v Evropě, Asii nebo Americe: Vessels Coverage
Proč ho potřebujete?
Jaltest Marine poskytuje uživateli:
  • Multibrandový a multisystémový nástroj pro hlvníí značky v tomto sektoru (jet skis, čluny a lodě).
  • Snadno a intuitivně se používá Interface, bez ohedu na typ plavidla a značku.
  • Technické Info. Okolo 90% systémů obsahuje elektrická schémata (přidaná hodnota), technická data, obrázky součástek, jejich umístění, technicaká data motorů a data o údržbě. Žádné jiné zařízení tolik technických informací nenabízí.
  • Servis údržby je v sektoru lodí opravdu důležitý, protže životsnost motoru je přímo od něj odvislá. Doteď žádné jiné zařízení nenabízelo informace o údržbě pro všechny intervaly. Jaltest Marine nabízí tyto informace a umožňuje uživateli vyvtvářet zprávy o údržbě.
  • Bezdrátová činnost přes Bluetooth. Toto je výhody i nad originálními zařízeními, protože umožňuje uživateli pracovat s počítačem s kontrolovaného místa, zatímco interface je připojen k systému ve strojovně.
  • System scan pro hlavní značky plavidel jako: Volvo Penta, Sea-Doo (BRP), MAN
  • Kalibrace dálkového klíče u třech hlavních značek vodních skůtrů: Kawasaki, Sea-Doo (BRP) y Yamaha.
  • Kalibrace vstřikovačů u EvinrudeE-TEC a Ficht Ram. Pouze toto zařízení tuto rožšířenou diagnostickou možnost
  • Data a obrázky umístění diagnostických konektorů. V sektoru plavidel je někdy velmi obtížné identifikovat konektor.
  • GRP marine management dílny systém umožňuje vytvářet diagnostické zprávy, zprávy o údržbě, vedení klientů a online synchronizaci mezi několika počítači a zařízeními.
Zkušenosti vývojového týmu vyvíjející jedničku mezi diagnostickými zařízeními v námořním sektoru. Jaltest Marine je konečným řešením pro multibrandovou diagnostiku plavidel , takových jako vodní skůtry, lodě a čluny.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama