Duben 2016

ETM (Electronický Testovací Modul)

28. dubna 2016 v 12:08
EBS brzdový systém garantuje optimální brzdění při jakýchkoliv podmínkách, takto dosahovat efektivnější brzdění podle zatížení, adheze a rychlosti. Mimo to, tyto systémy jsou schopny reagovat aktivováním brzdového systému dokonce dříve, než řidič stlačí brzdový pedál, pokud je detekováno nějaké nebezpečí překážky na cestě.

Co je Jaltest Marine a proč je potřeba?

5. dubna 2016 v 8:30
Jaltest Marine je multibrandová diagnostika lodí. V současnoti, diangostický koncept ve světě lodí není jako v automobilovém sektoru. Kvůlu podmínkám používání, korozvnímu prostředí a menších nárocích na ocranu prostředí, mohli výrobci invetovat méně do rozvoje elektronických systémů. Nicméně se trendy mění a mechanici, lodníci a diagnostičtí expreti potřebují užitečné zařízení pro hlavní typy plavidel: vodní skůtry, lodě s podvsnými motory a lodě se zabudovanými motory.


Cojali Group, Innovace a Technologie na Automechanice Istanbul

1. dubna 2016 v 9:18
Automechanika Istanbul, Turecký mezinárodní veletrh automobilového průmylsu, za účasti Cojali a Jaltest, bude představovat inovace a tenchnologie v tomto sektoru po čtyři dny. Tato událost se koná od čtvrtka 7. do neděle 10. dubna od 10:00 do 18:00 na Tüyap Fair, Convention and Congress Centre, Istanbul (Turecko).