Jaltest na Středním Východě

16. prosince 2015 v 13:15
Všichni vědí o situaci na Středním východě, ale situace a vývoj trhů není tak známý. Střední východ je rozvíjející se trh, který sílý každým rokem jeho celosvětový význam roste.


Velké a důležité veletrhy, jako třeba Automechanika Dubai, se konají každý rok, každý rok roste počet vystavovatelů a návštěvníků. Během krátké doby, Cojali a Jaltest se stali lídry na trhu a také měřítkem na trhu náhradních dílů.
Tyto značky jsou široce známy v každé zemi Perského zálivu a jsou považovány za "High Quality" značky ve svém sektoru. Význam a pověst výrobků rychle rostla a záskaly výhodné místo na trhu ve vztahu ke konkurenci a umožňují Cojali růst každým rokem. Nyní jsme nejlepší volbou pro každého, kdo hledá nové dodavatele a je snadné najít nové partnery a udržet je spokojené, vzhledem k široké nabídce výrobků a služeb.

Co se týká Jaltestu, jeho růst byl obrovský, s každým novým vozidlem na trhu, které má mnoho elektronických systémů, je nutné mít diagnostické zařízení. Jaltest dokazuje znovu a znovu, že je skvělý partner pro mnohoznačkové dílny a zůstává lídrem na Středním výhodě.Cojali a Jaltest sázejí na kvalitu služeb, které doposud nabízíme, které udržují naše značky na čele trhu a které budeme neustále zlepšovat, abychom si tuto pozici lídra v tomto sektoru udrželi.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama