Výjmečná účast Jaltest AGV na Agritechnice 2015

19. listopadu 2015 v 11:57
Letos poprvé se Cojali a Jaltest AGV účastnili na 15. veletrhu Agritechnika, místo, kde se setkávají hlavní společnosti v agrárním sektoru, a kde se představují novinky a budoucí technologie.


Pro Jaltest AGV, to by skvělá příležitost celosvětově ukázat obchodné příležitosti pro ná dílny na trhu řídících jednotek zemědělských vozidel.

Všichni, jak technici tak i další profesionálové tohoto sektoru, kteří navstívili náš stánek, se shodují v názoru, že technické informace a elektrická a další schémata obsačená v našem softwaru jsou neocenitelnou pomocí při jejich práci na opravách a údržbě vozidel, a to snadno a rychle. Dále teké oceňovali vysokou úroveň rozvoje a jednoduchot používání diagnsotických funkcí, stejně jako úroveň nastavování parametrů a kalibrací.


Vřelé přijetí v sektoru nezávislých nebo více značkových opravců upevňuje postavení Jaltest AGV jako lídra na trhu. Proto naše oddělení rozvoje považuje účast Jaltestu na Agritechnice 2015 jako výjmečnou a chceme touto cestou také poděkovat všem návštevníkům za jejich účast a zájem o Jaltest AGV.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama