Školení pro Distributory z Jižní Ameriky

10. listopadu 2015 v 9:30
Poslední týden v říjnu a první týden listopadu byly plné aktivit v Cojali. Nejdříve přicestovali distributoři z Jižní Ameriky, kteří se zúčastnili speciálního školení ve španělštině. Později potom Cojali navštívili další distributoři ze zbytku světa. V dalším kurzy se připravovali na nejnovější technologie nákladních vozidel.

Závazek Cojali proškolovat a poskytovat informace jako zdroj rozvoje, stejně jako rychlý nárůst sítě distributorů v Latinské Americe byl důvodem pro tuto speciální akci, které se zúčastnili reprezentanti z Brasílie, Chile, Argentiny, Ekvádoru, Uruguaye, Kolombie, Bolívie a Peru.

Během čtyřdenního školení byla prostudována různá témata, ale vždy se vztahovala k nejnovějším technologiím vozidel. Školení byly tyto:
  • Rozšířená diagnostika, zde účastníci pracovali s hlavními komunakčními protokoly a prováděli diagnostiku na nezávislých řídících jednotkách.
  • EBS systémy, zde účastníci studovali hlavní brzdové systémy EBS vozidel, stejně jako jejich součásti.
  • AdBlue nebo další systému úpravy výfukových plynů, kde se učí jak porozumět a ověřit diagnostický proces a chyby systému.

Znovu a krátce, bylo dosaženo cíle u obou školení, rozšířit znalosti našich distributorů. Jsme připraveni poskytovat nejlepší služby pro zákazníky Jaltestu, což je náš hlavní cíl.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama