JALTEST GRP – Přizpůsobení Vaší flotile

3. listopadu 2015 v 17:29
Jaltest GRP (Garage Resource Planning), je doplňkový modul Jaltest SOFTu pro správu informací dílny (klienti, vozidla, práce se zprávami Jaltest, atd).

Navíc, Jaltest GRP nabízí možnost přizpůsobení svého menu a vytvoření vlastního modelu vozidla.


Tato funkce je nápomocná k úspoře času při práci s Jaltestem, kdy se připojujete ke stejnému vozidlu, nebo pokud pracujete s flotilou vozidel. Navíc, pokud vozidlo není v našem portfoliu, můžete si vytvořit model nový.

Jak vytvořit novou značku / model? Postup je následující:

Nejdříve zkontrolujte systémy, které jsou u vozidla a potom vytvořte nový model. Například, pracujeme s flotilou, kteoru si nazveme"Transport123", které má různá vozidla, (Truck1, Truck2…)
  • Truck1 je Volvo FH16 V2. Při kontrole tohoto vozidla byly potvrzeny tyto systémy: EBS Gen2, VECU, EDC Euro3, GECU, ECS, TCO.
  • Truck2 je MAN TGA, s těmito systémy: EBS5, ZBR, ATC, EDC MS6.1, ECOMAT2, Service Maintenance, PRITARDER & ECAS CAN2.

Nyní, když máme potřebné informace, otvřeme modul GRP, (v levém horním horním rohu okna a klikneme na" portfolio značek"
Nyní vyberte "přidat novou značku"

V tomto okně nadefinujeme typ vozidla (je nutné zvolit zda se nový model bude zobrazovat mezi nákladními vozidly, autobusy a pod.) a musíme značku pojmenovat. (v našem případě vybereme "truck" a napíšeme Transport123) Potom potvrdíme.

Tímto jsme vytvořili naši "značku". Nyní klinitím na tužku (změnit značku) můžeme přidat naše vozidla (klinutím na "přidat nový model").

Zde můžeme napsat jméno řidiče, SPZ vozidla, nebo jakokoliv informaci, která nám v budoucnu toto vozdilo idetifikuje., ( pro náš příklad použijeme "Truck1"), a potom vložímě informace o vozidle, výběrem systémů tohoto konkrétního vozidla, (je to Volvo FH16 V2, s EBS Gen2, VECU, EDC Euro3, GECU, ECS, TCO).

Po potvrzení a uložení můžeme přejít do hlavního menu a nalézt naši značku "Transport123", v modulu truck:
Nyní, pokud kliknete na"Transport123", můžete vybrat"Truck1", vyzidlo, kterí bylo vytvořeno se sytémy, které jsme sami definovali.Přístě, až se budete připojovat k tomuto vozidlu, nebude nutné vybírat mezi rúznými systémy, protože jsou již definované.

Pokud přejdemem do GRP - Portfolia značek, můžeme přidat více vozidel, (například, "Truck2")

Všimněte si prosím, že ačkoliv je naše značka umístěna mezi nákladné vozidla, můžeme přidat jakýkoliv typ vozidla, (truck, přívěs, dodávku, atd…).
Jaltest GRP je užitečný ERP, a nabízí nám další přidanou hodnotu. Důležitý argument stát se užvatelem Jaltestu.


Opět Jaltest dokázal, že je více než jen diagnostika
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama