Listopad 2015

Jaltest Report; dobrý parťák Jaltestu

19. listopadu 2015 v 13:16
Jako všechno co se vyvíjí, pokud chybí vědomosti, může docházet ke ztrátě hodnoty z rozvoje. A tak vývoj je jedna z nejdůležitějších vlastností Jaltestu, nabízí i Jaltest Report, přeled inovací a rozvoje, ale také systémů a modelů, které jsou obsaženy v pokrytí Jaltest.


Výjmečná účast Jaltest AGV na Agritechnice 2015

19. listopadu 2015 v 11:57
Letos poprvé se Cojali a Jaltest AGV účastnili na 15. veletrhu Agritechnika, místo, kde se setkávají hlavní společnosti v agrárním sektoru, a kde se představují novinky a budoucí technologie.


Jaltest Info. Technické Informace v Jaltest Softu

13. listopadu 2015 v 12:04
Když tvrdíme, že"Jaltest je více než diagnostika ", mluvíme o obrázcích, piktogramech, tabulkách, schématech dostupných v našem softwaru, zacílených na usnadnění práce při opravách a údržbě vozidel.

Školení pro Distributory z Jižní Ameriky

10. listopadu 2015 v 9:30
Poslední týden v říjnu a první týden listopadu byly plné aktivit v Cojali. Nejdříve přicestovali distributoři z Jižní Ameriky, kteří se zúčastnili speciálního školení ve španělštině. Později potom Cojali navštívili další distributoři ze zbytku světa. V dalším kurzy se připravovali na nejnovější technologie nákladních vozidel.

JALTEST GRP – Přizpůsobení Vaší flotile

3. listopadu 2015 v 17:29
Jaltest GRP (Garage Resource Planning), je doplňkový modul Jaltest SOFTu pro správu informací dílny (klienti, vozidla, práce se zprávami Jaltest, atd).

Navíc, Jaltest GRP nabízí možnost přizpůsobení svého menu a vytvoření vlastního modelu vozidla.