Jaltest na TMC SuperTech 2015

23. října 2015 v 10:47

Již druhý rok v řadě, Cojali USA a Jaltest se zúčastnilo Technologického a Servisného zasedání na 11. Ročníku soutěže TMCSuperTech 2015. Tato událost se konala v Orlandu (FL) od 21. do 23. září 2015 a je nejdůležitější dovednostní souteží o nejlepšího technika nákladnách vozidel a specialistu dieslových motorů pro severoamerický přepravní průmysl.


Více než 150 nejlepších techniků na dieslové motory a studentů se shromáždilo, aby soutžilo tváří v tvář na různých pracovních stanicích sponzorovaných výrobci zařízení, nebo náhradních dílů, přepravními společnostmi a technickými školami. Cojali, jako jediný sponzor stanice `Electrické výkresy´, připravil 10 úplných testovacích stolic, kde technici a studenti otestovali svoje znalosti.

Stejně jako loni, byl Jaltest vybraným diagnostickým řešením pro stanici 'Elektrické výkresy' v pondělí a úterý. Více než 140 techniků a (TMCSuperTech) a 40 studentů technických škol (TMCFutureTech) byli schopni demonstrovat svoje zkušenosti a hluboké tehnické znalosti při řešení otížného testu, připraveného pracovníky Cojali USA pro tento rok. Technici z různých segmentů přepravního průmyslu, byli také testováni v některých jiných pracovních stanicích, jako jsou osvětlovací systémy, spojovací materiál, bezpečnost a životní prostředí a na konci kola.Během této dvoudenní akce tým Cojali USA odpovídal na všechny otázky kladené účastníy testu, abych jim pomohli dosáhnout nejlepšího možného výsledku na naší stanici. Také jako porodci byli zodpovědní za pomoc y posouzení účastníků. Každý účastník soutěží na naší stanici vybavené kompletnímy elektrickými schématy a technickými informacemi o opravách včetně diagnositckého software Jaltest pro rychlé porozumění jádra problému hned napoprvé. Mnoho z nich říká, around. As many of them said, 'toto je nojkompletnější a nejintuitivnějších snadno ovladatelných zařízení, jaké kdy viděli'.

2015 TMCSuperTech soutěže prokázala, (znovu), že je skvělou událostí pro Cojali USA. Fakt, že Cojali a Jaltest byli znovu vybráni, jako jedna ze společností pro tuto důležitou soutěž, zajisté nás motivuje Pokračovat v průkopnictví průmyslu multibrandové diagnostiky nákladních vozidel v Severní Americe. Každý rok.

Uvidíme se přístí rok na TMCSuperTech 2016!!!


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama