Školení pro distributory Jaltestu

3. září 2015 v 13:16
Po úspěchu školení pro distributory Jaltestu,který se konal v dubnu, jsme pro vás připravili další školení, které bude 4., 5, a 6. listopadu.
Na tomto školení bude představena nová verze Jaltest Softu: 15.3. Navíc, budou prezentovány inovace, na kterých pracuje náš tým inženýrů, a které jsou připravovány pro rok 2016, jako například rozšíření pokrytí speciálních vozidel a stavebních strojů. Nabízí se školení, které se vztahuje k různým tématům jako jsou například kalibrace a parametrizace s Jaltestem, systémy Common-Rail, diagnostika převodovek nebo nejčastější závady u vozidel hlavních značek.


Důležitos školení
Školení pro distributory je nezbytné pro úspěch projektu Jaltest na celém světě. Vždy nabídnout rychlé a efektivní řešení, je jedních z nejdůležitějších úkolů distribuční sítě: od projevení zájmu o naše diagnostické zařízení, přes poptávku produktu, až po poprodejní servis. Proto je nutné, aby naši distributoři měli ty nejlepší znalosti o produktu a jeho možnostech.


Skvělá rodina
Stejně jako v minulosti čekáme distributory z celého světa, takže to není jen příležitost se naučit více o Jaltestu a o diagnostice nákladních vozidel, ale také je to také místo, kde se setkáte s dalšími členy rodiny Jaltestu, můžete si vyměňovat informace a zkušenosti s dalšími distributory z jiných oblastí a zemí.


Těšíme se na setkání v Vámi v listopadu!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama