Cojali, nad očekávání dobře na Comtrans 2015

28. září 2015 v 16:10
Tento rok se na Comtrans zúčastnilo velké množství vystavovatelů.Mezi nimi, výrobci vozidel a také dílů pro prvovýrobu.


Cojali je vnímáno svámi zákazníky a také veřejností jako společnost, která s velkým růstem, nabízející technoologické produkty, které jsou důležité pro výrobce vozidel a distributory.
Cojalipředstavilo nejnovější viskózní spojky s elektronickým ovládáním pro níkladní vozidla, autobusy a traktory. Výzkum, vývoj a inovace mění Cojali v jedinečnou společnost v rámci aftermarketu na poli chladících systémů s elektronickým ovládáním.

Brzdové systémy pro přívěsy a návěsy, e-ABS, byly přijaty opravdu dobře, jde o elektronickou řídící jednotku pro velké množství vozidel, která brání prokluzu kol při brzdění a tím udržuje optimální stabilitu vozidla a zkracuje brzdnou dráhu.
Jaltest, zařízení pro provádění té nejrozšířenější diagnostiky a údržby, se také prezentovala na Comtransu. Zde také Cojali představilo dva nové produkty, J-TDO,"on board" diagnostická jednotka pro přípojná vozidla, která umí přenášet informace z jednotky EBS přívěsu do telematické jednotky nebo do zařízení se systémem Android a Jaltest Telematiku, nový koncept v telematice a řízení přepravních flotil přidáním vzdálené diagnostiky a dalších funkcí, jako například časy oprav, plánování udržby a snožování časů oprav k běžným telematickým funkcím jako je třeba monitorování a lokalizace.

Obecně vzato, Cojali překonalo očekávání účastníků Comtransu a potvrdilo, že je silnou společností, která má několik linií rozvoje pro nákladní vozidla, a která nabízí bezkonkureční kavalitu a globální technologická řešení.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama