NOVINKY COMTRANS 2015

20. července 2015 v 16:13
Cojali Group bude na COMTRANS 2015, nejdůležitějším mezinárodním veletrhu nákladních vozidel v Rusku. Na tonto veletrhu budou představeny novinky v produkci náhradních dílů (Cojali) a diagnostiky nákladních , dodávkových a zemědělských vozidel (Jaltest). Tento veletrh otevírá své brány v úterý 8. do soboty 12. Září v "Crocus Expo International Exhibition Center" v Moskvě (Rusko) a najdete nás v:
Pavilion 3 - Hala 15 - Stánek 199

Budou představeny následující novinky:

COJALI
  • Brzdové Systémy: Ventily, posilovače spojek, automatické brzdové páky, brzdové válce, opravárenské sady...
  • Chladící Systémy: Ventilátory a spojky s elektronickým ovládáním pro nákladní vozidla.
  • Cojali Elektronické součástky a e-ABS (ABS systém přívěsu)
JALTEST
  • Jaltest Multibrandová Diagnostika: číslo 1 mezi multibrandovými diagnostikami nákladních vozidel. Tu tvoří široká skupina částí, které z ní dělají nepostradatelný zdroj pro dílny. Navíc náš tým Vás bude informovat o posledních novinkách v aktualizaci Jaltest Soft, V15.2 pro nákladní, dodávková a zemědělská vozidla.
    • J-TOD- on-board diagnostická jendotka přívěsu, která umožňuje přenášet informace z brzdového systému EBS na zařízení se systémem Android přes Bluetooth.
  • ETM (Electronic Testovací Modul): tento Jaltest doplňkový modul se používá na přímou diagnostiku modulů EBS, senzorů rychlosti, senszorů opotřebení brzdových desek pro přímě prověření a potvrzení závad.
  • Jaltest AGV Diagnosis, zemědělsá diagnostika. Ta stanovuje nové měřítko na tomto trhu, zvláště po uvedení na trh se všemi skvělými výhodami a možnostmi pro provádaní efektivní diagnostiky zemědělských vozidel a strojů. Jaltest AGV dokončuje tuto verzi s: novými systémy pro Massey Ferguson; impelementace novýc systéml pro značky jako jsou MTZ-BELARUS, New Holland, John Deere a Deutz-Fahr; nová elektrická scémata, nové technické zprávy pro provádění kalibrací; a implementace nových manuálních diagnostik pro každý systém modelů skupiny CNH.
Pro další informace navštivte náš stánek (Pavilion 3 - Hala 15 - Stánek 199), kde Vám náš tým vysvětlí poslední novinky a vylepšení našich produktů. Pokud nechcete minout žádnou novinku poslední verze, navštivte nás na COMTRANS 2015,Moskva (Rusko).


Těšíme se Vámi na shledanou!


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama