Červenec 2015

NOVINKY COMTRANS 2015

20. července 2015 v 16:13
Cojali Group bude na COMTRANS 2015, nejdůležitějším mezinárodním veletrhu nákladních vozidel v Rusku. Na tonto veletrhu budou představeny novinky v produkci náhradních dílů (Cojali) a diagnostiky nákladních , dodávkových a zemědělských vozidel (Jaltest). Tento veletrh otevírá své brány v úterý 8. do soboty 12. Září v "Crocus Expo International Exhibition Center" v Moskvě (Rusko) a najdete nás v:
Pavilion 3 - Hala 15 - Stánek 199

Budou představeny následující novinky:

COJALI
  • Brzdové Systémy: Ventily, posilovače spojek, automatické brzdové páky, brzdové válce, opravárenské sady...
  • Chladící Systémy: Ventilátory a spojky s elektronickým ovládáním pro nákladní vozidla.
  • Cojali Elektronické součástky a e-ABS (ABS systém přívěsu)
JALTEST
  • Jaltest Multibrandová Diagnostika: číslo 1 mezi multibrandovými diagnostikami nákladních vozidel. Tu tvoří široká skupina částí, které z ní dělají nepostradatelný zdroj pro dílny. Navíc náš tým Vás bude informovat o posledních novinkách v aktualizaci Jaltest Soft, V15.2 pro nákladní, dodávková a zemědělská vozidla.
    • J-TOD- on-board diagnostická jendotka přívěsu, která umožňuje přenášet informace z brzdového systému EBS na zařízení se systémem Android přes Bluetooth.
  • ETM (Electronic Testovací Modul): tento Jaltest doplňkový modul se používá na přímou diagnostiku modulů EBS, senzorů rychlosti, senszorů opotřebení brzdových desek pro přímě prověření a potvrzení závad.
  • Jaltest AGV Diagnosis, zemědělsá diagnostika. Ta stanovuje nové měřítko na tomto trhu, zvláště po uvedení na trh se všemi skvělými výhodami a možnostmi pro provádaní efektivní diagnostiky zemědělských vozidel a strojů. Jaltest AGV dokončuje tuto verzi s: novými systémy pro Massey Ferguson; impelementace novýc systéml pro značky jako jsou MTZ-BELARUS, New Holland, John Deere a Deutz-Fahr; nová elektrická scémata, nové technické zprávy pro provádění kalibrací; a implementace nových manuálních diagnostik pro každý systém modelů skupiny CNH.
Pro další informace navštivte náš stánek (Pavilion 3 - Hala 15 - Stánek 199), kde Vám náš tým vysvětlí poslední novinky a vylepšení našich produktů. Pokud nechcete minout žádnou novinku poslední verze, navštivte nás na COMTRANS 2015,Moskva (Rusko).


Těšíme se Vámi na shledanou!Inovace v Jaltest 15.2 AGV Diagnostika traktorů a zemědělských strojů.

8. července 2015 v 12:01
Nová verze Jaltest 15.2 AGV, diagnostický systém pro zemědělská vozidla. Jaltest AGV zůstává měřítkem pro tento trh i po uvedení aplikace se skvělými výhodami a možnostmi pro provádění efektivní diagnostiky u traktorů a zemědělských strojů.

Nová verze 15.2 pro zemědělská vozidla (AGV) doplňuje tento software o:


- Nové funkce o značek: Caterpillar a Krone.
- Nový systém převodovky pro Massey Ferguson a CLAAS.
- Nové systémy u značek jako jsou: New Holland, Deutz-Fahr a John Deere.
- Nové diagnostické funkce pro motory Deutz.
- Nová elektrická schémata.
- Průvodce řešením diagnostických závad.
- Nové technické dokumenty vztahující se ke kalibracím.
- Nová manuální daignostika pro každý systém modelů skupiny CNH.
- GRP. Ovládání uživatelských účtů.

Zkontrolujte naše pokrytí na webu nebo požádejte o více informací e-mialem: customerservice@jaltest.com. Naše síť distributorů a oddělení Zákaznického servisu jsou Vám k dispozici.