Jaltest představuje J-TOD (Trailer On-Board Diagnostics – palubní diagnostika přívěsů)

17. června 2015 v 11:32
Jaltest Multibrandová Diagnostika představuje nový revoluční produkt, J-TOD (Jaltest Trailer On-Board Diagnostics), snadná on board diagnostika přívěsů namontovaná přimo na vozidle se zařízením Android. Specifické a výkonné rozhraní, které kontroluje funkce EBS přívěsu, měření a diagnostická data.
Rozhraní je spojené s modulem EBS přívěsu a přizpůsoben pro kontrolu jednotek od výrobců Wabco, Knorr-Bremse a Haldex. Instalace je snadná a kompatibilní s GIO.

J-TOD je nezávislé a všestranné zařízení obsahující skvělý zdroj informací o přívěsu, které se zobrazí na smartphonu, díky vašemu App Android.

Získáním J-TOD, budete mít aplikaci Google Play pro chytré telefony a tablety, kde se zobrazí všechna diagnostická data vztahující se k přívěsu přes Bluetooth: čtení závad, měření, tlaky nebo ujetá vzdálenost.
J-TOD je přidannou hodnotou pro výrobce přívěsů, protože je jedinečný na trhu a nabízí exkluzivní řešení.

J-TOD a TELEMATIKA
J-TOD může posílat informace jak do Jaltest Telematics a nebo také do jiných telematických systémů od dalších výrobců. Tímto způsobem jsou doplňkové funkce nabízeny pro zlepšení údržby a také optimalizaci flotily.
Tímto způsobem, spolu s Jaltest Telematikou, Cojali nabízí řídící jednotku JTCU, výrobek, který spolu s J-TOD umožňuje lokaci přívěsu na cestě, seznámení s jeho stavem a provádění diagnostiky v reálném čase.

Pokud potřebujete více informací, naše distribuční síť a zákaznický servis jsou Vám k dispozici..

JALTEST, NYNÍ PALUBNÍ DIAGNOSTIKA, DALŠÍ KROK VPŘED.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama