Červen 2015

Nová verze JALTEST SOFT 15.2

23. června 2015 v 12:26
Nová verze Jaltest Soft 15.2 je dostupná. Vylepšená a modernizovaná verze obsahující nové pokrytí, softwarové funkce, diagnostické funkce vozidel, atd:
  • Jaltest pokrytí bylo rozšířeno o:
  • Jaltest vylepšuje a rozšiřuje diagnostické funkce vozidel EURO 6 od hlavních výrobců. Pro vice informací použijte Jaltest Report.

  • Nová funkce software umožňuje zobrazit interaktivní tabulky dat. Například, v přehledu údržby, interakce dat umožňuje provádět operace snadno a rychle.
  • Nová verze Jaltest 15.2. obsahuje 3331 elektrických schémat, poskytuje vice informací a technických dat pro jejich konsolidaci jako měřítko mnohoznačkových diagnostic.
  • Nová funkce "Správa uživatelských účtů" modulu GRP umožňuje správu uživatelů, kteří se připojují k Jaltestu pomocí upravených úrovní přístupu k aplikacím (expertní nebo standartní) a umožňuje sdílet informace uživatelů automaticky v každé generované zprávě.

  • Modul "Časy oprav" byl rozšířen o dalších 160 nových modelů.


  • Nový modul "Relevantních technických dat a procedur", včetně nastavení a seřízení motorů. Tento nový modul nabízí pokrytí hlavních značek nákladních vozidel.
  • Zkrácení času pro instalaci a aktualizaci.

Jaltest představuje J-TOD (Trailer On-Board Diagnostics – palubní diagnostika přívěsů)

17. června 2015 v 11:32
Jaltest Multibrandová Diagnostika představuje nový revoluční produkt, J-TOD (Jaltest Trailer On-Board Diagnostics), snadná on board diagnostika přívěsů namontovaná přimo na vozidle se zařízením Android. Specifické a výkonné rozhraní, které kontroluje funkce EBS přívěsu, měření a diagnostická data.
Rozhraní je spojené s modulem EBS přívěsu a přizpůsoben pro kontrolu jednotek od výrobců Wabco, Knorr-Bremse a Haldex. Instalace je snadná a kompatibilní s GIO.

J-TOD je nezávislé a všestranné zařízení obsahující skvělý zdroj informací o přívěsu, které se zobrazí na smartphonu, díky vašemu App Android.

Získáním J-TOD, budete mít aplikaci Google Play pro chytré telefony a tablety, kde se zobrazí všechna diagnostická data vztahující se k přívěsu přes Bluetooth: čtení závad, měření, tlaky nebo ujetá vzdálenost.
J-TOD je přidannou hodnotou pro výrobce přívěsů, protože je jedinečný na trhu a nabízí exkluzivní řešení.

J-TOD a TELEMATIKA
J-TOD může posílat informace jak do Jaltest Telematics a nebo také do jiných telematických systémů od dalších výrobců. Tímto způsobem jsou doplňkové funkce nabízeny pro zlepšení údržby a také optimalizaci flotily.
Tímto způsobem, spolu s Jaltest Telematikou, Cojali nabízí řídící jednotku JTCU, výrobek, který spolu s J-TOD umožňuje lokaci přívěsu na cestě, seznámení s jeho stavem a provádění diagnostiky v reálném čase.

Pokud potřebujete více informací, naše distribuční síť a zákaznický servis jsou Vám k dispozici..

JALTEST, NYNÍ PALUBNÍ DIAGNOSTIKA, DALŠÍ KROK VPŘED.