COJALI A SÍT SERVISŮ WHEELTIME: DOŠLI JSME KE SHODĚ

10. července 2013 v 10:17
wheele-time

Cojali Grouppotěšením oznamuje nové partnerství s WheelTime, nejlepší sítí servisů nákladních vozidel v Severní Americe. Založenou v roce 2004, která sdružije 200 servisů, 3,500 techniků a 1,500 servisních vozidel a hlavním cílem je poskytovat servisní služby té nejvyšší kvality.


Navíc používání Jaltest Diagnostického zařízení v síti WheelTime pomůže Cojali s prodejem a distibucí našeho moderního diagnostického zařízení a také tato sít byla vabrána jako primární partner v U.S.A pro poskytování školení.

Mike Delaney, President a CEO WheelTime Network LLC:

"Během posledních dvou let jsme podpořili Cojali, protože provádeli průzum trhu a také vývoj jejich diagnsotiscké zařízení pro potřeby trhu v Severní Americe," řílá Mike Delaney, president a CEO WheelTime Network LLC. "Testovali jsme produkt a poskytovali jsem zpětnou jejich inženýrům, kteří neúnavně pracovali na splněné cílů produktu. Díky širokému rozsahu možností diagnostiky pro těžké a střední užitkové vozy zabudované do jednoho jednoduchého balíku,což je ideální diagnostika pro naše stále rozmanitější činnost.To co COJALI vyrábí, je opravdu mimořádné" dodává Delaney. "Přístroj jako je tento nikdy před tím v Severní Americe nebyl. Bude to revoluce v dostupnosti pro nezávislé servisy při poskytování důvěryhodných a vysoce kvalitní servisních služeb. Navíc servis mlže koupit software a neustále jej aktualizovat a to za zlomek ceny, kterou by museli zaplatit ua nákup všech modulů určených pro jednotlivé značky od OEM - pokud by to bylo vůbec možné."
Tato dohody bylo oficálné oznámena v médiích během Rady pro Technologia a údržbu 2013 pořádané v v Nashvillu a bylopodpořena nejvýznamější publikací o údržbě nákladních vozidel na severomerickém trhu. Toto představuje skvělou příležitost pro Cojali a jeho růst na velmi náročném trhu.

DRIVE WITH US!

cojali-usa
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama