Červen 2013

Automechanika Dubai 2013

24. června 2013 v 13:55

Právě skončila Automechanika Dubai 2013 a je čas na závěřečné hodnocení. Další rok a Jaltest zvýšil svoji význam pro tuto oblast jako diagnostické zařízení. Sám se prosadil a stal se známým pro více než 200 společností, které se o něj vážně zajímají. Následující monitoring je úspěch jeho uvedení: tři zařízení k dispozici pro zákazníky a nový stánek, který láká pro více návštev.

Jaltest poprodejní služby

14. června 2013 v 16:52

přidaná hodnota k Vašemu podnikání

S Jaltestem jsme odhodlání najít způsoby zlepšení a poskytovat nejlepší služby jak pro distributory tak i pro uživatele a to od těch největších společností až po malé dílny.
Proto nabízíme poprodejní služby, které jsou neustále rozvíjeny a zlepšovány.

Školení

Školení je rozděleno do 3 úrovní. Školení provádí naši inženýři.

Zákaznický servis

Jakýkoliv problém, otázka či Pochybnost, kterou můžete mít, jsme tu pro Vás.

Technická podpora

V reálném čase pomáháme se všemi komplikacemi, které mohou nastat.

e-learning školení

Není lepší způsob pro školení. Můžete kurzy provádět kdykoliv a kdekoliv. Jedním klinutím se stanete experty Jaltestu z Vaší pohovky.
Všechny tyto služby jsou Vám k dispozici. Více informací naleznete na našem webu. Můžete kontaktovat svého distributora a nebo přímo nás telefonicky nebo e-mialem.
Alba Manzanares

JALTEST PROJEKT V MEXIKU

4. června 2013 v 10:24
Dalším důkazem o mezinárodní expanzi Cojali Group, který Vám s potěšením přestavujem je, že otevíráme nové zastoupení v hlavním městě Mexika - Mexico City.

S využitím svkělých výsledků po realizaci našeho projektu Jaltest v USA se nyní realuzuje nový projekt na trzích v Mexiku a Štřdení Americe. Jaltest je přesvědčený o úspěchu tohoto projektu díky zvyšující se poptávce po mových vozidlech a zařízení Jaltest se pro tuto situaci skvěle hodí, protože nabízí celkové řešení pro téměř 100% všech nákladních vozidel, které se zde používají.