Automechanika Middle East 2013

8. května 2013 v 8:55


Opět se všechny nejvýznamější značky automobilového průmyslu shromáždily na veletrhu Automechanika Middle East 2013 v Dubai. Po posledním úspěchu si Cojali Group nechce nechat ujít tuto příležitos k představení Jaltestu, naší multi-brandové a multi-systémové diagnostiky nákladních a dodávkových vozidel. Pří této příležitosti budeme vystavovat novinky ve vývoji softwaru, nové značky a nové systémy a také velké mnmožství možností uplatnění Jaltestu jako nejucelenější diagnostické zařízení na mezinárodním trhu se všemi jeho možnostmi.


Do Jaltestu byly zahrnuty nové části jako například iparts. S touto funkcí budete moci lokatizovat všechny součásti, které je třeba opravit s odkazy na čísla dílů alternativních výrobců, kteří produkují díly pro automobilový průmysl.
S naším nejnovějším systémem ETM (Elektronický Testovací Modul), bude Váš Jaltest pracovat jako ECU a Vy můžete otestovat správnou činnnost modulátorů brzdových systémů a tak zbránit jejich zbytečné výměně.

Inovovaná periferní zařízení dělají z Jatestu atraktivní nástroj se snadnějším ovládáním, protože budete mít výhodu jednoho počítače pro provádění diagnostiky včetně možnosti využívat dotykovou obrazovku a lepší software.
Můžete mít toto všechno a i více, pouze nás musíte navštívit na našem stánku, který máme na veletrhu Automechanika Middle East Fair 2013 v Dubai, nebo kontaktovat naše distributory. Hledejte nás, jsme přítomni na celém světě.
Javier de la Guía
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama