Květen 2013

Jaltest training courses

27. května 2013 v 9:52
Jaltest by Vám rád připomenul důležitost školení pro diostributory, které jsou pořádány v našem školícím středisku.
Tyto školení jsou zaměřeny jak na nové distrubtory, ale i pro ty zkušené, kteří s nám spolupracují již dlouho (začátečníci a pokročilý).

Jaltest oddělení zákaznické podpory

24. května 2013 v 9:12

Pokud se podíváme na definici a funkce zákaznické podpory z hlediska "obchodního managemente" zjistíme, že jde zejména o " služby poskytované společností pro jednání se všemi zákazníky".

Hlavním cílem který se snažíme dosáhnout je aby všichni odborníci, kterí Vám mohou poskytnout pomoc, Vám byly zcela k dispozici a to s jakýmkoliv problémem, který Vás může potkat.

Jaltest ETM: je nyní dostupný na webu.

21. května 2013 v 10:28

Nedávno jsme představili ETM (Electronic Test Module). Nyní můžete získat více informací o Jaltest ETM na nšem webu s v sekci Jaltest ETM.

Jaltest ETM se používá pro kontrolu sprívné funkce modulátorů brzdových systémů. Díky Jaltest ETM zabráníte zbytečným výměnám těchto modulátor a ustříte peníze a čas.
Tak jako Jaltest Soft, tak i Jaltest ETM může být aktualizován třikrát za rok.

AUTONET MOBILITY SHOW

15. května 2013 v 10:39
AUTONET MOBILITY SHOW 2013 sbude nejvýznamější událostí v sektoru automobilovího průmyslu v Rumunsku kde se shromáždí asi 100 vystavovatelů a tisíce návštěvníků na ploše více než 6.000m².
autonet-mobility
Tato událost se uskuteční od 10 do 11 května v Polus Center, Polus Center, Cluj-Napoca, Rumanía.

COJALI NA AUTOPROMOTEC BOLOGNA

13. května 2013 v 9:58
autopromotec
Letos se pořádá Autopromotec Bolonia po pětadvacaté. Výstava s douletým cyklem je pořádána od 22. do 26. května a Cojali Group zde znovu vystavuje společně se svou pobočkou Defitalia.
Můžete nás navštívit na našem stánku F14, Hala 14 od 10:00 do 18:00 kde je náš tým k dispozici a představí Vám všechny naše produkty:
  • Diagnostika Jaltest
  • Jaltest ETM
  • Elektronické řídící jednotky
  • Součásti brzd, ventily, viskozní spojky, ventilátory, brzdové třmeny
autopromotec-2
Navštivte náš stánek, čekáme na Vás!
Gloria M. Velez, Export department

Automechanika Middle East 2013

8. května 2013 v 8:55


Opět se všechny nejvýznamější značky automobilového průmyslu shromáždily na veletrhu Automechanika Middle East 2013 v Dubai. Po posledním úspěchu si Cojali Group nechce nechat ujít tuto příležitos k představení Jaltestu, naší multi-brandové a multi-systémové diagnostiky nákladních a dodávkových vozidel. Pří této příležitosti budeme vystavovat novinky ve vývoji softwaru, nové značky a nové systémy a také velké mnmožství možností uplatnění Jaltestu jako nejucelenější diagnostické zařízení na mezinárodním trhu se všemi jeho možnostmi.


Do Jaltestu byly zahrnuty nové části jako například iparts. S touto funkcí budete moci lokatizovat všechny součásti, které je třeba opravit s odkazy na čísla dílů alternativních výrobců, kteří produkují díly pro automobilový průmysl.
S naším nejnovějším systémem ETM (Elektronický Testovací Modul), bude Váš Jaltest pracovat jako ECU a Vy můžete otestovat správnou činnnost modulátorů brzdových systémů a tak zbránit jejich zbytečné výměně.

Inovovaná periferní zařízení dělají z Jatestu atraktivní nástroj se snadnějším ovládáním, protože budete mít výhodu jednoho počítače pro provádění diagnostiky včetně možnosti využívat dotykovou obrazovku a lepší software.
Můžete mít toto všechno a i více, pouze nás musíte navštívit na našem stánku, který máme na veletrhu Automechanika Middle East Fair 2013 v Dubai, nebo kontaktovat naše distributory. Hledejte nás, jsme přítomni na celém světě.
Javier de la Guía

JALTEST PODPORA PRO ZÁKAZNÍKY

6. května 2013 v 11:00
Je známo, že na současném trhu nestačí mít dobrou pověst svých produktů pro dosažení úspěchu a cílů. Velmi často se výrobci soustředí na vytvoření nejlepší kampaně, která ukazuje skvělý design jejich výrobků nebo zařízení. Nicméně pokud se týká diagnostických přístrojů, není snadné udržet úspěch dlouhou dobu pokud projekt nejde ruku v ruce se skvělou podporou.
Proto v projektu Jaltest zdůrazňujeme, že nabízíme ty nejlepší poprodejní služby. Jsme si vědomi, že máme jen jedno omezení takové podpory a to je určováno našimi zákazníky.
Důvod je jednoduchý: samozřejmě naše Technická podpora a Zákaznický servis jsou základem, ale mimo to máme také přímá školení, nabízíme školení u našich zákazníků, naši technici jsou dostupní také ve videokonferencích, máme semináře s asistencí na dálku a v neposlední řadě široká škála možností, které mohou být upraveny na míru uživatelům Jaltestu díky novému managementu on-line kurzů: Jaltest e-learning. Nové technologie umožňují Jaltestu používat znalosti diagnostiky několika způsoby, které neustále rostou pokaždé, když se objeví nové způsoby šíření informací.
PŘIZPŮSOBENÍ PODPORY JALTEST.

V rámci nejpozoruhodnějších služeb je nový On-line manažer školících kurzů - e-learning, která je prvním krokem pro ty uživatele, kteří chtějí získat zkušenosti co zlepší jejich schopnosti v identifikaci závad a řešení při opravě vozidel. Jaltest nabízí technické informace ve vzdělávání taky, aby se uživatel seznámil s prostředím nebo různými komplikacemi, které se můžou stát za různých okolností.
Díky flexibilitě našeho vývojového oddělení tento program nabízí možnost stáhnout školení v několika jazycích poskytující "praktická" doporučení, adaptace kurzů založané na charakteristikách specikfického trhu nebo dokonce požadavcích na vytvoření nového školení.
Proto se uživatel přibližuje k výrobci způsobem, který posiluje vliv na vývoj projektu Jaltest. Takto se také uživatel stává odpovědným za postup kupředu pro dosažení stejného cíle.
Je jasné, že internet je klíčový pro každého uživatele, který si přeje využívat naší podpory od doby, kdy je rychlý, levný a dostupný pro každého. Krůček po krůčku se Jaltest stává více zavislý na této nové technologii a proto ať je kdekoliv na světě nebude to překážkou pro rozvoj tohoto projektu.
Je zřejmé, že hlavní cíle, keré jsou sledovány jsou školení a kvalifikace, ale uživatel může podporovat nové obchodní možnosti jako mohou být například jeho vlastné centrum podpory nebo call centrum nebo dokonce vlastní školící centrum.
Bez jakýchkoliv pochybností Jaltest nabízí výbornou podporu stejně jako příležitosti a hledá nové mezery na trhu. Je velkým oceněním, že projekt jako tento lze přizpůsobit potřebám uživatele a jeho trhu.
Pedro Ruiz