Heavy Duty Aftermarket Week 2013 – recept na úspěch

5. března 2013 v 8:25
Cojali USA Inc. a Cojali GROUP se tento rok zúčastnily veletrhu Heavy Duty Aftermarket Week, který každoročně koná v hotelu Mirage v Las Vegas od 21. do 24. ledna. HDAW představuje skvělé místo šíření znalostí budoucnosti průmyslu poskytováním informací o trendech a nových zařízeních.
Heavy Duty Aftermarket Week je největší akce nezávislého průmyslu zaměřeného na aftermarket v Severní Americe. Více než 2100 vedoucíh pracovníků a managerů z U.S.A., Kanady a dalších 6 zemí včetně distributorů, dodavatelů, poskytovatelů služeb, také z oblasti vzdělávání a médií se letos zúčastinili této konference v Las Vegas.

"HDAW '13 poskytoval vynikající prostředí pro dodavatele a distributory znovu vytvořit sít podporující nezávislý průmysl pro aftermarket v oblasti velkých nákladních vozidel." Jak se vyjádřil Tom Stewart, HDAW '13 představitel a ředitel TruckPro LLC's pro průmyslové záležitosti. "Fenomenální růst v účastni na HDAW ukazuje, že hodnota důležitost HDAW pro aftermakert nákladních vozidel stále roste, proto každý rok usilujeme o zlepšení obsahu a přínosu těm, kteří se této akce účastní.

Více než 800 lidé se zúčastnilo otevíracího ceremoniálu když Sam Geist z Geist and Associates, Inc. prezentoval myšlenku "Konkurenční dnes - konstruktivní zítra", která byla vytvořena právě pro zvýraznění současných trendů a strategií trhů.
Cojali, se svým cílem maximální publicity uvnitř rostoucích nových trhů, bude pokračovat v účastech na těchto akcích. Věříme, že používáme správný nástroj pro poskytování nových technologií a řešení neustále se rozvíjejícímu severoamerickému nezávislému trhu.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama