Březen 2013

Kurzy Jaltest e-learning

20. března 2013 v 9:01
V současnosti jsou elektronické systémy přítomny prakticky ve všech moderních nákladních vozidlech. Proto se dnešní opravny neobejdou ve své práci bez moderního diagnostického zařízení..
Diagnostika nákladních vozidel je základním rysem komplexního elektronického systému. Jaltest je univerzální řešení pro každou opravnu.
Jaltest Link diagnostické zařízení Vám umožnuje pracovat s nejvíce značkami nákladních vozidel: MERCEDES-BENZ, IVECO, SCANIA, VOLVO, MAN, RENAULT, DAF, a také dalšími vozidly, která používají systémy s ECU od výrobců BOSCH, WABCO, ZF, HALDEX, KNORR etc.
Profesionální trénink je hlavním základem obchodního managementu.
Jaltest diagnostické zařízení Jaltest může dosáhout k Vám domů nebo do práce, kdykoliv chcete!!!
Informace a školení jsou Vám k dispozici bez potřeby navštívit výrobce a nebudete ztrácet čas!!!

E-learning kurzy Profesionální Školení

jaltest-e-learning
 • Distanční školení
 • Dostupná profesionální školení:
  • Elektroinstalace
  • Elektronika
  • vzduchotechnika
  • komunikační vedení
Tyto kurzy můžete konzultovat zde: www.jaltest.com -> Služby-> e-learning
 • 3 úrovně školení
 • Dostupné v několika jazycích
Toto distanční vzdělávání je jedním z nejvýnosnějších způsobů učení.
 • Individuální studium
 • Malé skupiny
 • Minimální náklady
Pro jakoukoliv společnost je to nejlepší způsob zvyšování osobní kvalifikace a obchodní efektivity. Vaši zaměstnanci nebudou ztrácet čas v pracovní době pokud použijete naše e-learningové kurzy.
Poznávejte nové technologie s e-learningem,které Vám nabízí Jaltest.
Liudmila, Export sales.

Heavy Duty Aftermarket Week 2013 – recept na úspěch

5. března 2013 v 8:25
Cojali USA Inc. a Cojali GROUP se tento rok zúčastnily veletrhu Heavy Duty Aftermarket Week, který každoročně koná v hotelu Mirage v Las Vegas od 21. do 24. ledna. HDAW představuje skvělé místo šíření znalostí budoucnosti průmyslu poskytováním informací o trendech a nových zařízeních.
Heavy Duty Aftermarket Week je největší akce nezávislého průmyslu zaměřeného na aftermarket v Severní Americe. Více než 2100 vedoucíh pracovníků a managerů z U.S.A., Kanady a dalších 6 zemí včetně distributorů, dodavatelů, poskytovatelů služeb, také z oblasti vzdělávání a médií se letos zúčastinili této konference v Las Vegas.

"HDAW '13 poskytoval vynikající prostředí pro dodavatele a distributory znovu vytvořit sít podporující nezávislý průmysl pro aftermarket v oblasti velkých nákladních vozidel." Jak se vyjádřil Tom Stewart, HDAW '13 představitel a ředitel TruckPro LLC's pro průmyslové záležitosti. "Fenomenální růst v účastni na HDAW ukazuje, že hodnota důležitost HDAW pro aftermakert nákladních vozidel stále roste, proto každý rok usilujeme o zlepšení obsahu a přínosu těm, kteří se této akce účastní.

Více než 800 lidé se zúčastnilo otevíracího ceremoniálu když Sam Geist z Geist and Associates, Inc. prezentoval myšlenku "Konkurenční dnes - konstruktivní zítra", která byla vytvořena právě pro zvýraznění současných trendů a strategií trhů.
Cojali, se svým cílem maximální publicity uvnitř rostoucích nových trhů, bude pokračovat v účastech na těchto akcích. Věříme, že používáme správný nástroj pro poskytování nových technologií a řešení neustále se rozvíjejícímu severoamerickému nezávislému trhu.