Leden 2013

NOVÉ tlačítko iparts

24. ledna 2013 v 8:45
Jaltest SOFT se vyvíjí… od verze 13.1, je k dispozici nová aplikace: Jaltest iparts.

Nejlepší definice Jaltest iparts je, že jde o informační systém pro identifikaci náhradních dílů.
Tato aplikace je zajímavá jak pro konečného uživatele tak i pro výrobce dílů:

Konečným uživatelům tato aplikace Jaltest iparts umožňuje identifikovat a krosovat čísla náhradních dílů od různých výrobců a distributorů. Tento software pomáhá uživatelům Jaltestu nejen identifikovat neznámá čísla dílů, ale i další možnosti, které jsou pro koncového uživatele zajímavé.

Výrobcům dílů Jaltest iparts nabízí šanci prezentace pro všechny uživatele Jaltestu na celém světě. Jejich čísla výrobků budou známy všude a Jaltest iparts bude v budoucnu dostupný také online.

Jak Jaltest iparts pracuje?


Celý proces je velmi snadný … jen napíšete číslo dílu (celé nebo jen jeho část) a výrobek, který hledáte Jaltest iparts zobrazí seznam výrobků jejichž čísla obsahují zadanou sekvenci znaků.

Výběrem jakékoliv pozice z tohoto seznamu uvidíte všechny možné alternativy, které tato součástka má.

Dlouhodobá zkušenost Cojali Group v sektoru nákladních vozidel nám poskytuje velkou znalost trhu.

Největší databáze na trhu, iparts, bude dostupná pro uživatele Jaltestu po celý rok 2013 zdarma.


Evoluce a rozvoj se odráží v našem zařízení …

8. ledna 2013 v 8:48
Velká přeměna, kterou prošla naše společnost za poslední roky není tajemstvím. Od chvíle kdy se Cojali Group rozhodla vstoupit do světa diagnostiky, se vývoj společnosti za poslední dekádu významně zvýšil.

Tento růst se neprojevil pouze změnami v našich závodech a v naší skvělé rodině, kteou tvoříme (je nás více než 300.. a představit každého je obtížné), ale projevil se také ve vývoji našich výrobků, které se také vyvíjí a adaptují novým technologiím, designu a potenciálu v každém kroku, který děláme a naší cestě.Proto pokud se ohlédneme poznáme principy, které naší společnosti umožnily tento růst a podpořily nás v pokračovaní na nastoupené cestě. Snaha vyniknout v odvětvích do kterých jsme zapojeni invací a rozvojem našich výrobků je tím nejlepším způsobem jak zajistit stálé výhody pro naše zákazníky. Nejdůležitější je, že stále pokračujeme po nastolené lini vývoje a rozvoje, což jsou náše hlavní cíle …