Prosinec 2012

JALTEST ETM

26. prosince 2012 v 10:42

Co dělat, když se při diagnostice zobrazí chyby na modulátorech EBS? Jak rychle ověřit, jestli je modulátor skutečně vadný?


Vaše přání je vyslyšeno! Jaltest uvádí ETM, doplňkový modul Jaltest Softu, který ověří, zad je modulátor vadný a to přímo na vozidle. Nový ETM modul je dostupný od verze softwaru 12.3. (třetí aktualizace roku 2012).

Jaltest nabízí hardware pro testování široké škály elektronických modulátorů.


Jak používat ETM modul ve třech rychlých krocích:

KROK 1: Vložit referenční číslo modulátoru. Navigační lišta Vám pomůže najít správný modulátor.
KROK 2: Informace o spojení. Jaký kabel se musí použít a kde je nutné ho zapojit.

KROK 3: Pro zahájení komunikaci s modulátorem je třeba vybrat nastavené modulátoru.

ETM, EBS Test Modul - funkce
  • Manualní aktivace
  • Kontrola senzorů rychlosti
  • Kontrola senzorů opotřebení brzdových desek
  • End of Line Test
Toto řešení, pokud se pro něj rozhodnete, Vám ušetří čas a peníze při kontrole modulátorů přímo na vozidle před jejich výměnou.
Jako vždy se Jaltest stará o své uživatele, trh vyžaduje vždy víc, nové výrobky, lepší služby. Tímto se chceme lišit, spolu s našimi partnery dosáhnout nových cílů.
Drive with us!
Florián Morcillo

JALTEST ve světě: školení v Chile

19. prosince 2012 v 10:18
V těchto dnech jsme provedli první školení v Chile a to jak pro distributory tak i pro užvatele Jaltestu. Oblastní manager prodeje pan Ruiz a náš technik specializující se na JalTest pan Novés ukazijé všechny možnosti, které naše Mulibrandové diagnostické zařízení nabízí svým uživatelům.

Školení obsahuje jak teoretickou, tak i praktickou cast.Teoretická část probíhá v učebně s materiály dokumenty pro všechny zúčastněné. Náš technik vysvětluje finkce a jejich použití. Praktická část pak probíhá na vozidle, kde provádějí rúzné testy.

Díky těmto kurzům, které lze provádět kdekoliv na světě a přímo v zařízeních distributorů, pomáháme ke zvýšení jejich prodejů a zákazníci získávají kvalifikované školení, které jim umožní více využívat Jaltest v jejich práci.
Pokud potřebujete více informací, neváhejte nás kontaktovat.Gloria M. Vélez, Export department