JALTEST EXPERTNÍ MÓD

12. listopadu 2012 v 9:49
Jaltest expertní mód je prohlášení zákazníka o převzetí odpovědnosti z funkce a činnosti zařízení. Podpis toho prohlášení je nutný pro ochranu zákazníků.
V Jaltestu se stale snažíme zlepšovat naše služby, nabízíme jistá řešení, která umožňují šetřit čas a úsilí nutné pro práci se zařízením a využíváním našich služeb.
Také proto jsme zlepšili přístup k expertnímu módu. Od této chvíle je tato dohoda možná přes webovou stránku!

Expertní mód kroky pro potvrzení:
Kód expertního módu byl modifikován ve verzi Jaltest Softu 12.3. Uživatelé musí získat nový kód expertního módu z webu Jaltest použitím "Expertního Módu" v menu a pokračováním dle zobrazených kroků.

V Jaltest Softu, v menu "JalTest Link -> Aktivovat Expert Mode" se zobrazí varování o změně a poskytnutí odkazu pro uživatele, který ho navede na stránku Jaltestu. Se svým uživatelským jménem a heslem se bude moci připojit na web pro získání nového kódu expertního módu.


Zprávu, kterou uživatelé uvidí v sekci aktualizace vztahující se ke změně expertního módu bude zobrazena v sekci, kde se zobrazují inovace verzí nad odkazy pro stahování.


Na nové stránce Jaltest je sekce pro zprávy, kam COJALI posílá zprávy zákazníkům s informacemi o nových verzích, promočních akcích, atd…

Tato zpráva bude automaticky poslána přes SMS na uvedený mobilní telefon stejně jako na uvedenou emailovou adersu
Jaltest: Užitečné a na dílny zaměřené zařízení
Liudmila Mishova, Export department
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama