Listopad 2012

Business Management in Jaltest!

22. listopadu 2012 v 9:26
V současnosti pracují společnosti s různými zákazníky a tak je nezbytné používat spolehlivý nástroj pro správu database klientů.
Jaltest - je globální řešení, které kombinuje nejen diagnostiku, ale take funkce pro správu zákaznických databází. Bez pochybností toto staví Jaltest do pozice vhodného a úspěšného nástroje pro Business Management.
Naše aplikace pro správu klientské databáze je mnohoúčelový program se širokou škálou možností pro zákaznické služby, které jsou jak intuitivní, tak i snadno použitelné.


Tento modul Vám umožňuje:
- vytvořit nové klienty v samostatné tabulce pro individuální nastavení.


- Mít celkový záznam o klientské databázi.


- Snadný a rychlý přístup ke všem pracovním záznamům pro různá vozidla více klientů.


Spolu s mnoha dalšími funkcemi, které umožňují pracovat s administrativními daty a managementem klientů mnohem snáze.

Veďte Váš business s Jaltestem!
Evgeniy Kubrak, Export Department

JALTEST EXPERTNÍ MÓD

12. listopadu 2012 v 9:49
Jaltest expertní mód je prohlášení zákazníka o převzetí odpovědnosti z funkce a činnosti zařízení. Podpis toho prohlášení je nutný pro ochranu zákazníků.
V Jaltestu se stale snažíme zlepšovat naše služby, nabízíme jistá řešení, která umožňují šetřit čas a úsilí nutné pro práci se zařízením a využíváním našich služeb.
Také proto jsme zlepšili přístup k expertnímu módu. Od této chvíle je tato dohoda možná přes webovou stránku!

Expertní mód kroky pro potvrzení:
Kód expertního módu byl modifikován ve verzi Jaltest Softu 12.3. Uživatelé musí získat nový kód expertního módu z webu Jaltest použitím "Expertního Módu" v menu a pokračováním dle zobrazených kroků.

V Jaltest Softu, v menu "JalTest Link -> Aktivovat Expert Mode" se zobrazí varování o změně a poskytnutí odkazu pro uživatele, který ho navede na stránku Jaltestu. Se svým uživatelským jménem a heslem se bude moci připojit na web pro získání nového kódu expertního módu.


Zprávu, kterou uživatelé uvidí v sekci aktualizace vztahující se ke změně expertního módu bude zobrazena v sekci, kde se zobrazují inovace verzí nad odkazy pro stahování.


Na nové stránce Jaltest je sekce pro zprávy, kam COJALI posílá zprávy zákazníkům s informacemi o nových verzích, promočních akcích, atd…

Tato zpráva bude automaticky poslána přes SMS na uvedený mobilní telefon stejně jako na uvedenou emailovou adersu
Jaltest: Užitečné a na dílny zaměřené zařízení
Liudmila Mishova, Export department

Jaltest Peripherals

6. listopadu 2012 v 8:29
V současné době máme mnoho možností jak dosáhnout našich cílů. V případě Jaltestu jsou důkazem různé možnosti jak získat nejlepší diagnostiku. Abychom toto dosáhli, poskytujeme nabídku ze tří možností našich periferních zařízení.
Proto jsme od samého počátku nabízeli Jaltest Soft pracující s operačním systémem Windows, abychom jej vytvořili co nevíce všestranný.

V závislosti na potřebách a podmínkách zákazníků jsme vyvtořili nabídku ve třech skupinách podle našich kriterií a nabízíme tři vhodná koncová zařízení pro každého uživatele:
Jaltest ToughPAD je nejvhodnější pro uživatele, kteří rádi používají nejnovější technologie. Je vhodný pro ty, co jsou zvyklí používat dotyková zařízení, tak jim tento ToughPad bude velmi vyhovovat. Díky jeho výkonu je toto koncové zařízení možno používat jako typický PAD pro práci s dokumenty, pořizovat fotky, atd. Nakonec je nutné mít na paměti, že toto je nejmenší zařízení, které doporučujeme používat.
Někdy jsou v servisech velmi obtížné pracovní podmínky. V takových situacích je potřeba výkonějšího koncového zařízení, které nenabízí pouze vhodné vlastnosti pro dobrou diagnostiku, ale také odolný design, aby mohlo být použito v jakýchkoliv podmínkách, stejně jako velmi kvalitní obrazovka, která se může přizpůsobit různým světelným podmínkám. Tohle všechno naleznete u našeho Jaltest Tough TABLET, který jsem vylepšili ochrannými prvky a výhodami pro standartní uživatele, stejně jako uživatele, kteří dávají přednost novým technologiím.
Nakonec, pro uživatele, kteří dávají přednost získat nejnovější technoligii: Jaltest RUGGEDBOOK je vhodný pro uživatele, kteří chtějí provádět diagnostiku na nejlepším počítači. Tento počítač je vytvořen pro diagnostické účely za
jakýchkoliv podmínek. Tak má to nejlepší ochranu a další výhody mezi těmi nejlepšími počítači. Přirozeně Vy take můžete vyžít jeho výhod při používání s Jaltestem. Toto je náš ''pohon všech kol''.

Na závěr nabízíme tři různé způsoby, jak provést diagnostiku, protože existuje mnoho druhů uživatelů v dílnách.

"Náš cíl je nabízet nejmodernější diagnostické řešení, tím nejjednodušším způsobem.".

Pedro Ruiz

Export Department