COJALI na Automechanice Frankfurt: skvělý uspěch s účastí

27. září 2012 v 9:44

Účast firmy Cojali na Automechanice ve Frankfurtu byla úspěšná a přinesla velká očekávání. Dva výstavní stánky: na jedno z nich byly vystaveny novinky v chlazení a brzdových systémech Cojali, stejně jako nova značka repasovaných elektronických součástek "COJALI Reman". Druhý stánek v hale se zařízeními pro dílny byl věnovaný novinkám diagnostické značky Jaltest.


Návštěvníci stánku Cojali se mohli přesvědčit o rozvoji značky v inovacích ve výrobě elektronických součástek, jako jsou ovladače přístrojů, ventily ECAS, vysoušeče, sady APU, modulatory ABS nebo nové senzory brzd a pérování. Rovněž e-ABS, které bylo vystaveno: naše nová elektronická řídící jednotka, inovované řešení pro přívesy a návěsy.

Na poli systémů chlazení Cojali dokazuje, že je jedním z předních výrobců ventilátorů a spojek ventilátorů pro nákladní vozidla, představuje nejdůležitější vylepšení elektronicky ovládaných spojek ventilátorů.

Pro uselení inovací pro aftermarket, vystavovali jsme novou značku COJALI Reman, věnovanou repasovaným elektronickým součástkám pro nákladní vozidla. Tato značka uvádí nový katalog se všemi elektromagnetickými ventily, modulatory, elektronickými řídícími jednotkami atd. Všechny s kvalitou odpovídající novým výrobkům.Na druhou stranu, Jaltest byl vystavován v hale 8 výstaviště Messe Frankfurt, s prezentací celého rozsahu vývoje zaměřeného na zlepšení ziskovosti dílen, které velmi zaujalo všechny návštěvníky. Nejdříve jsme seznamovali s novinkami a vylepšeními systémů obsažených v poslední verzi roku 2012. Toto potvrzuje, že Jaltest je stále nejkompletnější a konkurence schopné multibrandové diagnostické zařízení na trhu nákladních vozidel, autobusů, přívěsů a dodávkových vozidel, stejně jako speciálních vozidel nebo vozidel zemědělských.

GRP, software pro řízení produktivity dílny obdržel pozitivní ohlas. Software se zaměřuje na zlepšení využití času a zvýšení ziskovosti dílen, které z něj dělá základní nástroj.

Později, bylo možné vidět nový modul, který je dnes dostupný pouze s Jaltestem. Je to modul ETM (elektronický
testovací modul), Cojali uvolnilo pro trh nové řešení diagnostiky elektronických modulů, aby práce s opravou byly rychlejší a levnější.


Závěrem o vybavení dílen, COFAN prezentovala kvalitu a široký sortiment výrobků. Se zameřením na průmysl a vybavení dílen byly prezentovány novinky v ručním a pneumatickém nářadí, ochranných pomůckách, brusných materiálech a dalších věcech, které utváří efektivní řešení prp dílnu.

Závěrem lze v krátkosti říci, že Cojali se vrací do Španělska s uspokojením, že představila svůj nejlepší potenciál na největším veletrhu v sektoru náhradních dílů a vybavení dílen a s povinností pokračovat v práci s mottem "Inovace a Technologie".

Navštivte nás na :

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama