Září 2012

COJALI na Automechanice Frankfurt: skvělý uspěch s účastí

27. září 2012 v 9:44

Účast firmy Cojali na Automechanice ve Frankfurtu byla úspěšná a přinesla velká očekávání. Dva výstavní stánky: na jedno z nich byly vystaveny novinky v chlazení a brzdových systémech Cojali, stejně jako nova značka repasovaných elektronických součástek "COJALI Reman". Druhý stánek v hale se zařízeními pro dílny byl věnovaný novinkám diagnostické značky Jaltest.


Návštěvníci stánku Cojali se mohli přesvědčit o rozvoji značky v inovacích ve výrobě elektronických součástek, jako jsou ovladače přístrojů, ventily ECAS, vysoušeče, sady APU, modulatory ABS nebo nové senzory brzd a pérování. Rovněž e-ABS, které bylo vystaveno: naše nová elektronická řídící jednotka, inovované řešení pro přívesy a návěsy.

Na poli systémů chlazení Cojali dokazuje, že je jedním z předních výrobců ventilátorů a spojek ventilátorů pro nákladní vozidla, představuje nejdůležitější vylepšení elektronicky ovládaných spojek ventilátorů.

Pro uselení inovací pro aftermarket, vystavovali jsme novou značku COJALI Reman, věnovanou repasovaným elektronickým součástkám pro nákladní vozidla. Tato značka uvádí nový katalog se všemi elektromagnetickými ventily, modulatory, elektronickými řídícími jednotkami atd. Všechny s kvalitou odpovídající novým výrobkům.Na druhou stranu, Jaltest byl vystavován v hale 8 výstaviště Messe Frankfurt, s prezentací celého rozsahu vývoje zaměřeného na zlepšení ziskovosti dílen, které velmi zaujalo všechny návštěvníky. Nejdříve jsme seznamovali s novinkami a vylepšeními systémů obsažených v poslední verzi roku 2012. Toto potvrzuje, že Jaltest je stále nejkompletnější a konkurence schopné multibrandové diagnostické zařízení na trhu nákladních vozidel, autobusů, přívěsů a dodávkových vozidel, stejně jako speciálních vozidel nebo vozidel zemědělských.

GRP, software pro řízení produktivity dílny obdržel pozitivní ohlas. Software se zaměřuje na zlepšení využití času a zvýšení ziskovosti dílen, které z něj dělá základní nástroj.

Později, bylo možné vidět nový modul, který je dnes dostupný pouze s Jaltestem. Je to modul ETM (elektronický
testovací modul), Cojali uvolnilo pro trh nové řešení diagnostiky elektronických modulů, aby práce s opravou byly rychlejší a levnější.


Závěrem o vybavení dílen, COFAN prezentovala kvalitu a široký sortiment výrobků. Se zameřením na průmysl a vybavení dílen byly prezentovány novinky v ručním a pneumatickém nářadí, ochranných pomůckách, brusných materiálech a dalších věcech, které utváří efektivní řešení prp dílnu.

Závěrem lze v krátkosti říci, že Cojali se vrací do Španělska s uspokojením, že představila svůj nejlepší potenciál na největším veletrhu v sektoru náhradních dílů a vybavení dílen a s povinností pokračovat v práci s mottem "Inovace a Technologie".

Navštivte nás na :


Výzkum a vývoj

24. září 2012 v 12:18
Cojali považuje úpravu výrobního procesu k nejnovější legislativě a technologiím za hlavní cíl. Cojali z tohoto důvodu zavedlo systém výzkumu, vývoje a inovací (R + D + I) založený na následujících principech:

 1. 1. Ustanovit a udržovat management systém v souladus UNE 166002:2006 s cílem garance stabilního zlepšování aktivit výzkumu a vývoje.
 2. Stále vyhledávat a rozpoznávat současné a budoucí trendy vývoje požadavků trhu. Pracovat na nových projektech.
 3. Kontrolovat každý krok vývoje a zaručit tak maximální kvalitu všech produktů vyráběných firmou COJALI.
 4. Cojali pracuje stále na inovacích, vyvíjí nové typy zařízení, reaguje na požadavky trhu. Přináší zákazníkům maximální přidanou hodnotu ve svých výrobcích.
 5. Všichni zaměstnanci Cojali jsou zainteresování kvalitou, mají na zřeteli následující :
 • Neustálé zlepšování.
 • Spokojenost zákazníků.

Autorizované Servisy Jaltest

20. září 2012 v 12:05
My z teamu JalTest jsme si jistí že každá firma která opravuje nákladní vozidla potřebuje řešit elektronické záležitosti. JalTest Autorizovaný Servis byl vytvořen aby nabízel globální řešení oprav nákladních vozidel.

Firma která se rozhodne zakoupit zařízení JalTest neinvestuje pouze do současnosti ale i do budoucnosti. JalTest Autorizovaný Servis je dostupný pro každého uživatele který má zájem být začleněn do skupiny specializovaných diagnostických středisek.

Základy pro JalTest oficiální servis:

1. Školící plán s odlišnými stupněmi a praxe na testovacích lavicích a vozidlech.
2. Kvalifikovaný servis schopný řešit poruchy.
3. Podpora pro maximální využití diagnostického zařízení.
4. JalTest náhradní přístroj v případě jeho poškození.
5. Pravidelné návštěvy našich specialistů a individuální přístup pro každého uživatele.
6. Zdarma reklamní materály.
7. Informace o produktech a servisu zařízení.


COJALI NA AUTOMECHANIKA MOSKVA 2012

13. září 2012 v 8:37
Od 27. do 30. Sprna byl v Moskvě pořádán další veletrh MIMS-Automechanika Moscow.
Tento veletrh byl v porovnání s předchozími léty větší a účast na těchto akcích se pozitivně odrazila na našich aktivitách.

Cojali Group byla zastoupena manažerem exportního oddělení, panem Serrano a oblastním zástupcem pro Rusko panem Kubrakem. Na veletrhu jsme vystavovali celý rozsah naší produkce od system chlazení a systemů vzduchových brzd až po Jaltest, naše mnohozančkové diagnostické řešení, které jako vždy, bylo velmi atraktivní pro návštěvníky veletrhu.
Na výstavě jsme ukázali naše poslední novinky:

Cojali
 • E-ABS, antiblokovací brzdový system pro přípojná vozidla
 • Katalog elektronických součástek
 • Cojali repasovaná produkce
Jaltest
 • ETM, Electronický testovací modul, nova funkce Jaltest
 • GRP, Garage Reception and Productivity, Nový software pro management dílen
 • Na trh byla uvedena nová verze 12.3
Této výstavy se zúčastnili nejvýznamější společnosti v tomto odvětví a počet návštěvníků dosáhl úrovně minulých let.Navíc náš stánek B115 byl jeden z nejnavštěvovanějších na celém veletrhu a tak celkový výsledek byl pro nás velmi pozitivní. Byl o nás zájem, získali jsem mnoho kontaktů a nových smluv.Diagnostika 6ti kliknutími

7. září 2012 v 16:05

Diagnosis Equipment

1. Veberete typ vozidla. V tomto případě truck.


2. Vyberete značku vozidla. (například Mercedes)


3. Vyberete model (Actros WD950.0 -954.3). Pak jsme vybrali systém pro spojení s BS brzdami. Uživatelé Jaltestu mohou použít filtr pro výběr systémů.


3. Přejděte na informace o spojení, kde se Vám zobrazí zásuvka na vozidle a kabel který se používá pro tento systém.

Kliknout na spojení pro začátek diagnostikování.

5. Jakmile jste připojeni, můžeme zobrazovat technické informace podle ikon zobrazených v pravé dolní části okna; jako je například elektrický nákres.


6. It is possible to see the full list of components in the system with description and location in the truck.