Obchodní příležitosti pro servisy

3. srpna 2012 v 9:44
Odborně řečeno, žijeme v obtížné době; ve velmi težké době. Globální situace snížila obchodní bilanci a narostla konkurence. Nakladní vozidla jsou vyráběna se stale novějšími technologiemi a jejich opravy vyžadují specializovanou dílnu.
S ohledem na tuto lavinu potřeb a výzev Cojali Group nabízí pomoc: Jaltest

Jaltest, se jednoduchým a intuitivním používáním se stává nezbytným zařízením pro každou dílnu na světě. Jeho tři aktualizece ročně umožňují jeho vylepšení současně s poptávkou po nových systémech.
Ale tyto tři aktualizace nejsou největší hodnotou tohoto diagnostického zařízení, ale to hodnotou je mnoho obchodních příležitostí, které Jaltest nabízí:
Nožnosti opravit cokoliv... motor, systémy ochrany proti zněčištění, brzdy... můžeme zvýšit počet Vašich klientů, a take můžeme udržet úroveň podnikání.
Školení a Jaltest Technická Pomoc jsou bezepčnou sázkou na řešení problémů... a teď žádný starch, že řekneme '' Promiňte, neumíme opravit náklaďák co je v dílně.'' now there is no fear, nor we have to say, "Sorry, we cannot repair your truck in this workshop". Tento luxus si v těchto dobách nemůžeme dovolit.
Používáním Jaltestu máme vice zákazníků, více problemů umíme opravit, Jaltest pomáhá.

" JALTEST NEJLEPŠÍ ZAŘÍZENÍ PRO UDRŽENÍ LOAJALITY VAŠICH ZÁKAZNÍKŮ"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama