JALTEST A POKROČILÁ TECHNOLOGIE

10. srpna 2012 v 8:42
V tak konkurenčním světě, jako je svět pokročilých technologií je, si Jaltest chtěl udržet svoji pozici na stejné úrovni jako velké značky.
Z tohoto důvodu tým teměř 100 inženýrů pracujících každý den na rozvoji hardwaru a software našeho zařízení tak, aby patřilo na špici diagnostických zařízení.


Během let došlo k vývoji našeho rozhraní, kombinuje robustní a odolný vzhled s komplexní sítí elektronických okruhů a čipů, které zrychlují tok informací. Spojení s PC, tabletem, atd se provádí pomocí USB kabelu nebo Bluetooth.
Náš návrh na periferní zařízení se skládá z nejnovější tabletů a počítačů vybraných mezi nejlepšími, určenými pro použití v dílnách. Přesto jejich operační systémy a CPU jsou mezi nejlepšími , které jsou dostupné na trhu.

Naše sázka na špičkové technologie je podporována certifikáty, které jsme získali, a které obnovujeme je pravidelně. ISO 9001:2000 - UNE: 166002

To vše nás nutí držet krok s nejnovějšími trendy v technologiích diagnostiky vozidel , počítačů a kvality. Rychlost, s jakou dochází ke změnám nám neumožňuje odpočívat příliš dlouho.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama