Srpen 2012

Kabel JDC404.2

29. srpna 2012 v 15:42
Vážení zákazníci:
Kabel JDC404.2 je v současnosti dostupné propojení se všemi modely FORD.
Vezměte prosím na vědomí, že tento kabel je nutné použít pouze pro ty zákazníky, jejichž seriové číslo Jaltestu je před P001658631. Zákazníci se sériovým číslem následujícím po tomto čísle nebudou tento kabel potřebovat.
V případě, že by jste potřebovali další informace, neváhejte kontaktovat Jaltest zákaznický servis na telefonním čísle +34 926 589 038.


JALTEST A POKROČILÁ TECHNOLOGIE

10. srpna 2012 v 8:42
V tak konkurenčním světě, jako je svět pokročilých technologií je, si Jaltest chtěl udržet svoji pozici na stejné úrovni jako velké značky.
Z tohoto důvodu tým teměř 100 inženýrů pracujících každý den na rozvoji hardwaru a software našeho zařízení tak, aby patřilo na špici diagnostických zařízení.


Během let došlo k vývoji našeho rozhraní, kombinuje robustní a odolný vzhled s komplexní sítí elektronických okruhů a čipů, které zrychlují tok informací. Spojení s PC, tabletem, atd se provádí pomocí USB kabelu nebo Bluetooth.
Náš návrh na periferní zařízení se skládá z nejnovější tabletů a počítačů vybraných mezi nejlepšími, určenými pro použití v dílnách. Přesto jejich operační systémy a CPU jsou mezi nejlepšími , které jsou dostupné na trhu.

Naše sázka na špičkové technologie je podporována certifikáty, které jsme získali, a které obnovujeme je pravidelně. ISO 9001:2000 - UNE: 166002

To vše nás nutí držet krok s nejnovějšími trendy v technologiích diagnostiky vozidel , počítačů a kvality. Rychlost, s jakou dochází ke změnám nám neumožňuje odpočívat příliš dlouho.


Obchodní příležitosti pro servisy

3. srpna 2012 v 9:44
Odborně řečeno, žijeme v obtížné době; ve velmi težké době. Globální situace snížila obchodní bilanci a narostla konkurence. Nakladní vozidla jsou vyráběna se stale novějšími technologiemi a jejich opravy vyžadují specializovanou dílnu.
S ohledem na tuto lavinu potřeb a výzev Cojali Group nabízí pomoc: Jaltest

Jaltest, se jednoduchým a intuitivním používáním se stává nezbytným zařízením pro každou dílnu na světě. Jeho tři aktualizece ročně umožňují jeho vylepšení současně s poptávkou po nových systémech.
Ale tyto tři aktualizace nejsou největší hodnotou tohoto diagnostického zařízení, ale to hodnotou je mnoho obchodních příležitostí, které Jaltest nabízí:
Nožnosti opravit cokoliv... motor, systémy ochrany proti zněčištění, brzdy... můžeme zvýšit počet Vašich klientů, a take můžeme udržet úroveň podnikání.
Školení a Jaltest Technická Pomoc jsou bezepčnou sázkou na řešení problémů... a teď žádný starch, že řekneme '' Promiňte, neumíme opravit náklaďák co je v dílně.'' now there is no fear, nor we have to say, "Sorry, we cannot repair your truck in this workshop". Tento luxus si v těchto dobách nemůžeme dovolit.
Používáním Jaltestu máme vice zákazníků, více problemů umíme opravit, Jaltest pomáhá.

" JALTEST NEJLEPŠÍ ZAŘÍZENÍ PRO UDRŽENÍ LOAJALITY VAŠICH ZÁKAZNÍKŮ"