Jaltest Soft Innovations T12.2

25. července 2012 v 10:35
Inovace T12.2 (uvolněna 15.06.2012)

Dne 15.6.2012 byla uvedena na trh aktualizace Jaltest Soft ve verzi 12.2 . Jako obvykle tato nová verze obsahuje novinky, které dělají z Jaltestu ještě lepší a komplexnější nástroj, který se snadněji používá je více atraktivní a intuitivní.

Systém autodetekce

Samotný Jaltest Soft obsahuje mnoho vylepšení. To nejvýraznější se vztahuje na systém autodetekce. Tento systém prodělal mnoho změn, díky kterým je více funkční, snadnější na používání a více intuitivní.

Zobrazování měření

Jedna z nejzajímavějších vlastností Jaltestu bylo zobrazování měření více hodnot najednou. Nyní jsme tyto funkce ještě vylepšili a lepší čitelnost grafů ještě zvyšuje a zlepšuje použitelnost Jaltest Softu.

Interaktivní technické zprávy

Jaltest 12.2 také obsahuje některé interaktivní technické zprávy.


Vzdálená pomoc

Momo těchto změn, Jaltest soft 12.2 zahájil poskytování funkce vzdálené pomoci pomocí programu Teamviewer, který může být použit od instalace / procesu nastavení. Tato funkce umožní uživatelům Jaltestu mít ještě rychlejší přístup technické pomoci.


Diagnostické funkce

Mimo změn, které vylepšily některé funkce a zobrazení byly samozřejmě přidány nové diagnostické funkce u nákladních, dodávkových a přípojných vozidel a autobusů

Co se týká nákladních vozidel, chtěli bychom zmínit nové diagnostické funkce u značky Hino, které se poslední dobou stávájí důležitější, tak Jatest pracuje stále více na inovacích asijských značek.

Za znímku stojí kvalitativní kroky provedené v oblasti dodávkových vozidel. Jaltest se doposud soustředil na těžká vozidla; od teď nová verze Jaltestu bude obsahovat stále více diagnostických funkcí těchto vozidel.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama