Červenec 2012

Jaltest Diagnostika: Bereme americký trh útokem

25. července 2012 v 17:23
Jsou to téměř dva roky, kdy se Cojali GROUP rozhodla otveřít novou pobočku v Severní Americe, Cojali USA, Inc. v Miami, Florida. A jaké to byly roky!

Během nich se náš Jaltest vývojový tým soustředil na vytvoření nejlepšího mnohoznačkového zařízení pro trh v USA a jejich zákazníky. Naše zkušenosti z jiných trhů nám dávají dostatečnou pružnost a znalosti, abychom se mohli pustit do takového projektu, kde za každým rohem čekají na Cojali a Jaltest nové výzvy.

Celý nový trh, s novými vozidly a zcela rozdílnou filozofií práce, nám umožnil vyzkoušet naše schopnosti. Jsme rádi, že jsme tuto výzvu přijali a postavili se jí tváří v tvář a dnes je projekt Jaltest Mnohoznačková Diagnostika na tomto trhu realitou.

"Jaltest: pokračujeme v jízdě…"

E. Morales

Jaltest Soft Innovations T12.2

25. července 2012 v 10:35
Inovace T12.2 (uvolněna 15.06.2012)

Dne 15.6.2012 byla uvedena na trh aktualizace Jaltest Soft ve verzi 12.2 . Jako obvykle tato nová verze obsahuje novinky, které dělají z Jaltestu ještě lepší a komplexnější nástroj, který se snadněji používá je více atraktivní a intuitivní.

Systém autodetekce

Samotný Jaltest Soft obsahuje mnoho vylepšení. To nejvýraznější se vztahuje na systém autodetekce. Tento systém prodělal mnoho změn, díky kterým je více funkční, snadnější na používání a více intuitivní.

Zobrazování měření

Jedna z nejzajímavějších vlastností Jaltestu bylo zobrazování měření více hodnot najednou. Nyní jsme tyto funkce ještě vylepšili a lepší čitelnost grafů ještě zvyšuje a zlepšuje použitelnost Jaltest Softu.

Interaktivní technické zprávy

Jaltest 12.2 také obsahuje některé interaktivní technické zprávy.


Vzdálená pomoc

Momo těchto změn, Jaltest soft 12.2 zahájil poskytování funkce vzdálené pomoci pomocí programu Teamviewer, který může být použit od instalace / procesu nastavení. Tato funkce umožní uživatelům Jaltestu mít ještě rychlejší přístup technické pomoci.


Diagnostické funkce

Mimo změn, které vylepšily některé funkce a zobrazení byly samozřejmě přidány nové diagnostické funkce u nákladních, dodávkových a přípojných vozidel a autobusů

Co se týká nákladních vozidel, chtěli bychom zmínit nové diagnostické funkce u značky Hino, které se poslední dobou stávájí důležitější, tak Jatest pracuje stále více na inovacích asijských značek.

Za znímku stojí kvalitativní kroky provedené v oblasti dodávkových vozidel. Jaltest se doposud soustředil na těžká vozidla; od teď nová verze Jaltestu bude obsahovat stále více diagnostických funkcí těchto vozidel.

Nová webová stránka Jaltest

18. července 2012 v 16:00 | Jaltest
Nová webová stránka Jaltest
Vážený distributore, s potěšením Vám oznamujeme, že nové webové stránky www.jaltest.com jsou v již v provozu.
Mimo nového designu máte k dispozici vice detailů o produktech Jaltest.
Níže je uvedený seznam nových menu s jednoduchým a přímým přístupem do všech sekcí stránky.

Nejvíce očekávaná a požadovaná funkce je přístup k souborům aktualizací ze sekce pro distributory. Od teď bude možné stahovat nejnovější verzi z této sekce nových webových stránek.
Pro distributory jsou dále dostupné:
• Funkce managementu nových jednotek.
Zprávy na web (pro získání upozornění, obchodních podnětů a podobně)
• FAQ Nejčastější otázky.
A pro Vaše zákazníky:
• Informace o jednotkách.
• FAQ. Nejčastější otázky.
• Zprávy na web (pro získání upozornění, obchodních podnětů a podobně)
• Stahování dokumentů.
V případě jakýchkoliv dotazů o výše uvedeném neváhejte nás kontaktovat.
S pozdravem
Zákaznický servis.